Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

Posty: 390

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Kraina wiecznie grającego hip-hopu/BBN pare kilometrów od LBN :P

PostWysłany: Śro 10:52, 14 Cze 2006    Temat postu:

Ja to powiem tak.Kibicuje Polsce,chce zeby Oreły wygrały ale i tak wiem ze Dojcze i tak im dokopia.

PostWysłany: Śro 15:05, 14 Cze 2006    Temat postu:

a kto z was wywiesił flagę zgodnie z hasłem: wywieśmy flagę,pomóżmy naszym??Razz "Nie załamujmy się! Z Niemcami może my będziemy Ekwadorem.." hehe!

PostWysłany: Śro 22:32, 14 Cze 2006    Temat postu:

Niestety nie udało sie 1:0 dla szwabów i to w doliczonym czasie. Nie ogladałem pierwszej połowy ale już po chwili oglądania drugiej stwierdziłem że polacy grali dużo lepiej niż z Ekwadorem (o ile wtedy można było nazwać to grą). A Boruc to wymiatał poprostu - ta akcja kiedy były dwie poprzeczki za koleją i wiele innych niebezpiecznych. Tylko w ostatnich dwuch minutach nie fart, szkoda...

PostWysłany: Czw 9:17, 15 Cze 2006    Temat postu:

trudno się mówi, ale chociarz przegrali to nie mam do nich żalu bo pokazli że potrafią grać. Niemcy byli dużo lepszym zespołem i mieli duży problem z naszą drużyną. Polska przegrała ale jestem zadowolony z ich gry jeszcze niech zagrają tak z kostaryką i każdy zapomni o fatalnym meczu z ekwadorem. Zabrakło siły przez te kilka minut do szczęścia-trudno się mówi. A jaki z tego morał "Wystarczy chcieć"

Tomi napisał:
NO nie ma bata będzie powtórka z Korei i Japoni. Teraz przegramy 1:4 z Niemcami a na koniec wygramy z kostaryką 3:1 i tyle nas będzie na mistrzostwach.Smile

Tomi nie dużo sie pomyliłseś bo nie 3:1 ale 2:1 wygraliśmy z Kostaryką.
Tu już nie było takiej walki jak z Niemcami ale również było sporo akcji. Szkoda tylko ze zapóźno Rasiaka wuścili bo jak on wszedł to odrazu sie gra rozkręciła, jak mówiłem szkoda tylko że dopiero pod koniec meczu.

Bendżi
Chorąży
Chorąży

Posty: 218

PostWysłany: Pon 13:12, 26 Cze 2006    Temat postu:

Oglądał ktoś mecz portugali z holandią, hehe niezła masakra była.16 żóltych i 4 czerwone kartki (Jeszcze nigdy nie było meczu w histori MŚ w którym sędzia pokazał tyle kartek) Very HappyVery HappyVery Happy. A mecz skończyl się wynikiem 1-0 dla portugali

Komandos
Forum Chief
Forum Chief

Posty: 607

Skąd: Babin

PostWysłany: Pon 14:27, 26 Cze 2006    Temat postu:

Szkoda, ja nie oglądałem, dosłownie jak leciałem po kanałach to widziałem urywek jak sie Figo z sedzia kłucił. Jak w sumie 20 kartek było to chyba średnio co 4 min jedna. Kurde ząłuje że tego nie widziałem, moze powtórka będzie.

Edit1
przechwilą widziałem skrót meczu w wydarzeniach gdzie w ciągu nie całej minty były pokazamne chyba wszystkie faule, musze powiedzieć ze nieźle sie chłopaki napier*****

Wenia
Młodszy chorąży

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 181

Skąd: Jaroszewice

PostWysłany: Pon 18:03, 26 Cze 2006    Temat postu:

ja ogladalam powtorke tego meczu bo slyszalam ze niezle sie nawalali Very Happy w drugiej polowie to prawie w ogole nie grali bo caly czas jakies faule Very Happy ale meczyk zawalisty Very Happy

Komandos
Forum Chief
Forum Chief

Posty: 607

Skąd: Babin

PostWysłany: Śro 11:32, 05 Lip 2006    Temat postu:

Z tego mundialu to sie robi jedna wielka nie wiadomo, potym jak odpadli moi faworyci (Brazylia i Niemcy) to nie wiem już na kogo stawiać. A co do tego że Niemcy i Brazylia odpadna to chyba nikt o tym nie myśał nawet. Włochy wpakowały Niemcom dwie bramki w ciągu dwuch minut. Ciekawe kto bedzie w finale Hiszpania czy Francja???

PostWysłany: Śro 16:33, 05 Lip 2006    Temat postu:

A Ja przed meczem francji z brazylią pyłem przekonany że wygra brazylia, ale jak już się zaczą to byłem pewnien że francja rozjebie brazylie (Nawet się z sąsiadem o browca założyłem). A NIMCÓW NIENAWIDZE i bardzo się ciesze że odpadli, szkoda tylko że tak późno powinni przegrać już z argentyną. I mam nadzieje że francja zostanie mistrzem świata.

PostWysłany: Śro 22:17, 05 Lip 2006    Temat postu:

W finale zobaczymy Włochy i Francję która rozwaliła Portugalię 1:0 ja tak samo jak Bendżi stawiam na Francję.

PostWysłany: Czw 17:54, 06 Lip 2006    Temat postu:

Trudno bedzie wygrać z włochami, ale bez względu na wszystko stawiam na FRANCJE i Zidana!!! No i wierze że Henry pokaże na co go stać!!!

3 niemcy

No i to co e-max obstawiał sie sprawdziło.
A ze mundial to już przeszłość to zamykam ten temat. Pozostaje tylko czekać 2 lata na ME(Mistrzostwa Europy)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum of Babin City Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)